Aizdevums bez ķīlas internetā

By | 29 augusts, 2012

Aizdevums bez ķīlas pieejams internetā 15 minūtēs. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties bez komisijas maksas ir 200 Ls, savukārt maksimālais termiņš ir 30 dienas. Bezmaksas aizdevums bez ķīlas nozīmē, ka būs jāatdod tikai tik, cik esi aizņēmies. Izdevīgākie aizdevumi internetā apkopoti šeit, taču, ja vēlies būt informēts par to, kā pareizi izvēlēties aizdevumu internetā bez ķīlas, izlasi rakstu līdz beigām.

Kā saņemams aizdevums bez ķīlas?

Aizdevums bez ķīlas ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams  galvotājs vai papīra izziņas, turklāt pirmais aizdevums ir bez procentu maksas visu līguma darbības termiņu. No praktiskajiem palīglīdzekļiem ir nepieciešams konts bankā (jābūt vismaz 1 santīmam kontā), mobilais telefons un vēlams arī internetbanka. Pēc tam, kad ir salīdzināti visi piedāvājumi un izvēlēts lētākais aizdevums bez ķīlas ir jāpāriet pie nākamā soļa, kas ietver reģistrēšanos kreditora mājas lapā. Standarta procedūra paredz, ka reģistrēšanās anketā  jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, mobilā telefona numurs un epasts. Papildus tam daži aizdevēji vēl lūdz norādīt dzīvesvietas adresi, ienākumu apjomu, kredītsaistības un darba vietu.

Pēc reģistrēšanās būs jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma norādīto bankas kontu. Šī procedūra ir paredzēta, lai verificētu lietotājus, viņu vecumu un atbilstību kredīta saņemšanas nosacījumiem. Pati galvenā prasība ir tīra kredītvēsture, taču atsevišķos gadījumos ir pieejams arī aizdevums ar sliktu kredītvēsturi. Tīra kredītvēsture nozīmē, ka kredītsaistības vai parādsaistību atmaksa nevar būt tikusi kavēta ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis pēdējo gadu laikā, tad variet būt gandrīz pilnīgi droši, ka esiet iekļauti kādā no daudzajām parādnieku datu bāzēm un aizdevums bez ķīlas internetā būs ārkārtīgi grūti iegūstams. Ja neesiet pārliecināti vai esiet iekļauti parādnieku reģistrā, pamēģināt pieteikties kādam no aizdevumiem, neko zaudēt jūs nevariet.

Dažas minūtes pēc reģistrācijas maksas pārskaitīšanas saņemsiet atbildi par atbilstību kredīta saņemšanas nosacījumiem. Pozitīvas atbildes gadījumā varēsiet saņemt naudu kontā jau pavisam drīz (10 – 15 minūtes). Visātrāk naudu saņemsiet, ja esiet Swedbank, SEB, DnB, Citadele, Norvik vai Hipotēku bankas klients. Pretējā gadījumā laiks līdz naudas saņemšanai var nedaudz ieilgt. Patiesības labad gan jāatzīst, ka jebkurš kreditors savā tīmekļa vietnē iekļauj atrunu, ka laiks līdz naudas saņemšanai ir atkarīgs no dažādiem faktoriem un ir iespējami sakaru traucējumi, taču pat šādā scenārijā aizdevums bez ķīlas tiks izsniegts ne vēlāk kā vienas dienas laikā (visam, protams, ir izņēmumi).

Kā internetā atmaksāt aizdevumu bez ķīlas?

Aizņēmumu iespējams atmaksāt jebkurā brīdī līguma darbības termiņā. Lai to izdarītu jāpārskaita nauda uz aizdevēja bankas kontu,  maksājuma uzdevumā precīzi norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, kliena kodu un reģistrācijas numuru, ja tāds ir. Papildus tam, pievērsiet uzmanīb vai ir pareizi ievadīts aizdevēja bankas konta numurs, reģistrācijas numurs un summa. Ja vēlaties būt pilnīgi pārliecināt, ka maksājums adresātu sasniegs līgumā noteiktajā laikā, pāskaitiet naudu ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms līguma termiņa beigām. Šādā veidā iespējams pasargāt sevi no tādām likstām kā saplīsis dators, neiet internets, pazuduši internetbankas pieejas kodi u.t.t.

Aizdevuma procenti

Pirmais aizdevums bez ķīlas ir bez komisijas maksas (0%), taču kopumā ātro aizdevumu procenti ir ļoti augsti. Ja netiek izmantots kāds no akcijas piedāvājumiem (skat. portāla sākumlapu), vai arī izvēlaties ņemt atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā, kur pirmajā reizē, tad procentos būs jāmaksā 10% līdz 30% no kopējās aizdevuma summas (mēnesī). Papildus tam, ja rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu, ir jāmaksā 12,5% līdz 30% par naudas aizdevuma pagarināšanu uz vienu mēnesi, taču pozitīvi, ka kredītu iespējams pagarināt arī uz 7, 14 vai 21 dienām, tādējādi maksājot mazāk. Tieši augstās procentu likmes ir galvenais iemesls, kādēļ aizdevums bez ķīlas un ātrie aizdevumi kopumā var tikt izmantoti tikai kā īstermiņa risinājums (aizņemoties uz 1 mēnesi, sliktākajā gadījumā 2 mēnešiem). Soda sankcijas par saistību nepildīšanu šī tipa kredītiem ir ārkārtīgi augstas un var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas.

Aizdevums ar vai bez ķīlas, kurš labāks

Naudas aizdevums bez ķīlas nav vienīgā iespēja saņemt naudu dažu dienu laikā. Banku aizdevumu, kredītkartes, patēriņa kredīts, overdrafts, kā arī kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var būt izdevīgāks risinājums, ja nauda nepieciešama uz ilgāku termiņu. Paralēli parādījusies arī jauna iespēja – kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj saņemt aizdevumu 90% apmērā no auto vērtības, turklāt ar auto ir iespējams turpināt braukt.  Lai saņemu šī tipa aizdevumu auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem, tam ir jābūt izietai tehniskai apskatei, OCTA un jābūt reģistrētai uz aizdevuma ņēmēja vārda. Naudu iespējams saņemt 1 – 2 dienu laikā līdz pat 15 tūkstošu latu apmērā. Neskatoties uz to ātrais aizdevums bez ķīlas intenetā bvarētu būt teicama izvēle, ja nauda nepieciešama steidzami un izvēlaties kādu no bezmaksas aizdevumiem. Ķīlu parasti neprasa arī draugi, radi vai paziņas, taču reti kurš mūsdienās vēlas aizņemties no citiem cilvēkiem. No vienas puses kauns atzīt savu vājumu, no otras puses negribas sabojāt attiecības, kas var notikt, ja kaut kāda iemesla dēļ naudas atmaksa aizkavējas.

Nobeigumā – Aizdevums bez ķīlas ļauj tev saglabāt savā īpašumā visas mantas, taču rūpīgi izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā. Ja to neizdodas izdarīt, būs jāmaksā dažādas papildus maksas un kredīts kļūst daudz neizdevīgākas. Ja vēlies uzzināt, kurš ir izdevīgākais piedāvājums, apūko alternatīvas portāla sākumlapā (ietaupīsi 10 Ls – 150 Ls).