Aizdod naudu bez ķīlas

By | 24 septembris, 2012

Kas aizdod naudu bez ķīlas?

Mūsdienās internetā daudzi uzņēmumi aizdod naudu bez ķīlas 15 minūtēs. Ja nepieciešams aizdevums līdz 200 Ls, to iespējams saņemt bez komisijas maksas (0%). Tas nozīmē, ka, aizņemoties, piemēram, 150 Ls uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 150 Ls un nekas vairāk. (Uzzini, kurš ir izdevīgākais bezmaksas kredīts). Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešams galvotājs un to var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 gadiem.

Kā saņemt aizdevumu?

Lai iegūtu naudas aizdevumu jāveic četras vienkāršas darbības:

  1. jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā (jāaizpilda vienkārša anketa),
  2. jāpārskaita 0,01 Ls uz aizdeveja bankas kontu (procedūra ļauj pārbaudīt iesniegtā bankas konta īpašumtiesības un klienta vecumu),
  3. jāapstiprina aizdevuma pieperasījums (ar sms, piezvanot vai izdarot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā klienta profilā),
  4. jāsaņem nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitītas 10 – 20 minūtēs.

Tā kā uzņēmumi aizdod naudu bez ķīlas, papildus tiek veikta arī kredītvēstures pārbaude. Aizdevums bez procentiem būs pieejams tikai tiem klientiem, kuriem ir tīra kredītvēsture, t.i. nav kavētas parādsaistību un kredītsaistību atmaksa. Šobrīd paņemts kredīts nav un nevar būt par šķērsli, lai  ātri iegūtu naudu bez ķīlas internetā. Papildus tam, atsevišķi uzņēmumi izvērtē arī klientu maksātspēju, pārbaudot VSAA rīcībā esošo informāciju par veikto nodokļu nomksu pēdējo sešu gadu laikā. Pastāvīgu ienākumu trūkums var pasliktināt aizņemšanās iespējas, taču pieredze liecina, ka samērā bieži tiek izsniegts arī kredīti bez darbavietas. Aizņemšanās bez regulāriem ienākumiem, protams, ir samērā riskanta nodarbe un būtu jāveic tikai pēc rūpīga savu spēju un iespēju izvērtējuma. Ja vēlaties ietaupīt krietnu naudas summu (10 Ls – 350 Ls), pirms aizņemšanās vērts aplūkot kredītu salīdzinājumu portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā. Tajā apkopoti izdevīgākie un lētākie piedāvājumi, kas tiek izsniegti bez ķīlas. Ja nepieciešama lielāka naudas summa nekā 1000 Ls, ir vērts aplūkot Latvijā pārstāvēto komercbanku mājas lapas, jo atsevišķos gadījumos to kredītu piedāvājumi var būt izdevīgāki nekā spēj piedāvāt kredīti internetā.

Visātrāk naudu iespējams saņemt tajos gadījumos, kad kreditoram un aizņēmējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Prakse liecina, ka vairumam Latvijā pārstāvēto uzņēmumi ir izveidoti konti šādās bankās: Swedbank, DNB, Nordea, SEB, Hipotēku banka, Citadele un GE Money. Ja rodas aizkavēšanās ar maksājumiem starp dažādu banku kontiem, tad pastāv iespēja, ka nauda tiks ieskaitīta tikai nākamajā vai aiznākamajā dienā. Kreditori, kas aizdod naudu bez ķīlas dara visu iespējamo, lai no šādas situācijas izvairītos, taču diemžēl tas ne vienmēr ir iespējams.

Kā pagarināt naudas aizdevuma atmaksu?

Reizēm gadās neparedzēti šķēršļi un atmaksāt naudu noteiktajā termiņā nav iespējams. Patiesībā daudziem cilvēkiem šāda situācija gadās krietni vien biežāk nekā varētu domāt un jau ir iekļauta aizdevuma līguma  noteikumos. Lai izvairītos no soda sankcijām, kas ātrajiem kredītiem var pārsniegt pat 1% dienā, ir iespējams veikt aizdevuma pagarināšanu. Šis ir viens no tiem papildus pakalpojumiem, kas ļauj ievērojami nopelnīt tiem kreditoriem, kas aizdod naudu bez ķīlas. Maksa par līguma termiņa pagarināšanu svārstās robežās no 12,5% līdz aptuveni 26% mēnesī. Precīzs procentu likmes apmērs ir atkarīgs no aizņēmuma summas, atmaksas termiņa un konrētā uzņēmuma nosacījumiem.

Atbildīga aizņemšanās

Lēmumu par aizņemšanos katrs pieņem dažādu iemeslu vadīts, taču, lai kāda arī nebūtu motivācija ir 100% skaidrs, ka aizņemties ir viegāk nekā naudu atmaksāt. Atšķirībā no komercbankām, kas izsniedzot aizdevumus riskē ar noguldītāju līdzekļiem,daudzi  kreditori, kas aizdod naudu bez ķīlas riskē ar saviem personīgajiem līdzekļiem. Lai arī reti, kuram rūp aizdevēju intereses, tomēr ir jārēķinās, ka šie uzņēmumi darīs visu iespējamo (likuma ietvaros), lai savus līdzekļus atgūtu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.