Ātrais kredīts no 18 gadiem

By | 24 septembris, 2012

Pilgadības sasniegšanas dienā kļūst pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem. Kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs, ķīla vai jebkādas izziņas un to var iegūt 15 minūtēs. Kredīts no 18 gadiem ir pieejams bez maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Piemēram, aizņemoties 50 Ls, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 50 Ls un nekas vairāk.

Iespēju aizņemties no 18 gadiem šobrīd piedāvā vien retais uzņēmums (skat. sākumlapu). Būtu naivi pieņemt,  ka tie abi ir vienādi, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts apūkot, kurš no aizdevumiem ir izdevīgākais. Potenciālais ietaupījums šajā gadījumā var pārsniegt 50 Ls. Jāņem vērā, ka bez procentu  maksas kredīts no 18, biežāk no 20 gadiem un arī turpmāk, katrā uzņēmumā ir pieejams tikai pirmajā reizē. Tas nozīmē – ja iepriekš jau esiet izmantojuši kāda kreditora pakalpojumus, nākamajā reizē izvēlieties citu aizdevēju. Lai arī naudu šādā veidā saņemsiet nedaudz vēlāk (10 – 20 minūtes) un tas radīs papildus neērtības (jāveic atkārtota reģistrēšanās), tomēr finansiālais ietaupījums būs acīmredzams.

Kā iegūstams ātrais kredīts no 18 gadiem?

Pateicoties interneta sniegtajām iespējām ātrais kredīts no 18 gadiem pieejams bez darba vietas un samērā bieži arī bez regulāriem ienākumiem (nav iespējams). Kredīts tiek izsniegts jebkuram, kas spēj izpildīt trīs vienkāršas darbības:

  • jāreģistrējas kreditora mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu;
  • jāapstiprina kredīta pieteikums (nosūtot īsziņu, piezvanot vai veicot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā klienta profilā).

Aptuveni 10 -20 minūtes pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas nauda tiks ieskaitīta jūsu banks kontā. Kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts gandrīz 100% gadījumos viena iemesla dēļ. Galvenais faktors, ko vērtē uzņēmumi ir klientu kredītvēsture. Tā kā šajā vecumā iepriekšējus kredītus ir ņēmis varbūt 1 no 1000 jauniešiem, tad aizdevējam nav nekādu šķēršļu naudas izsniegšanā. Visātrāk nauda pieejama tiem klientiem, kuriem ir tāds pats konts kā kreditoram. Gan SmsCredit, gan OpenCredit ir konti šādās bankās – Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele, GE Money. Ja arī jums ir konts kādā no šīm komercbankām, tad naudu saņemsiet kā solīts – 15 minūšu laikā.

Kredīta atmaksa un procentu likmes

Veicot kredīta atmaksu, nauda ir jāpārskaita un aizdevēja norādīto banks kontu. Ātrais kredīts no 18 gadiem ir pieejams bez komisijas makas, taču tikai pie nosacījuma,  ka saistības tiek izpildītas nolīgtajā laikā. Ja rodas problēmas ar savlaicīgu aizdevuma atlīdzināšanu, līgumu iespējams pagarināt. Tas ir maksas pakalpojums par kuru nākas maksāt no 12,5% līdz 26% mēnesī, taču vajadzības gadījumā kredītu var pagarināt arī uz īsāku termiņu (1, 2, 3 nedēļas) un attiecīgi maksāt mazāk. Piemēram, 50 Ls kredītam par līguma paildzināšanu būtu jāmaksā 6,25 Ls – 13 Ls. Tas var likties maz, taču pieaugot aizņēmuma summai proporcionāli palielinātos arī maksa par aizdevuma pagarināšanu.

Atbildīga aizņemšanās internetā

Ātrais kredīts jeb aizdevums no 18 gadiem ir paredzēts tikai un vienīgī kā īstermiņa risinājums gadījumos, kad nauda nepieciešama steidzami. Aizņemšanās iespējama ātri, vienkārši un ērti, taču visizdevīgāko darījumu (bez maksas) var iegūt tie cilvēki, kas pilda savas saistības noteiktajā termiņā. No otras puses ātrais kredīts nav vienīgā alternatīva kur aizņemties naudu (skat. linku), tādēļ pirms aizņemšanās ir ārkārtīgi rūpīgi jāizvērtē dažādi piedāvājumi un savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Saskaņā ar statistikas datiem, 2011. gadā būtiski pieauga izsniegto aizdevumu skaits un viena no visstraujāk augošajām klientu grupām bija jaunieši vecumā  no 18 – 20 gadiem. Likumsakarīgi, ka vairumā gadījumu problēmas ar aizdevuma atmaksu radās tieši jauniešiem bez pastāvīgiem ienākumiem. Ja rodas problēmas ar naudas aizdevuma atmaksu, nevelciet laiku garumā, sazinieties ar kreditoru un informējiet par problēmām tuviniekus. Šajā scenārijā savlaicīga iejaukšanās būs daudz labāka nekā nogaidīšana, jo laiks ir nauda. Ātrais kredīts no 18 gadiem ir piemērots tiem jauniešiem, kas zin, ko dara un ir gatavi uzņemties atbildību par savas rīcības sekām.