Naudas kredīts

By | 25 septembris, 2012

Naudas trūkums izraisa nepatīkamas sajūtas un negatīvas emocijas. Iegūstot papildus līdzekļus, noskaņojums var uzlaboties gandrīz vienā acumirklī. Kad nauda nepieciešama steidzami, naudas kredīts var palīdzēt papildināt kontu ļoti ātri. Šobrīd Tev ir pieejams naudas kredīts līdz 200 Ls bez komisijas maksas (0%). Gribi papildināt kontu 15 minūtēs?

Kā iegūstams naudas kredīts?

Ātrais naudas kredīts ir pieejams ikvienam no 18 gadiem. Nav vajadzīga ķīla, galvotājas vai papīra izziņas. Salīdzini, kurš ir lētākais aizdevums,  aizpildi anketu, apstiprini, pārskaiti reģistrācijas maksu (parasti 0,01 Ls) un apstiprini, ka gribi kredītu saņemt tūlīt (nosūtot sms, piezvanot vai uzspiežot pāris klikšķus jaunizveidotajā profilā aizdevēja mājas lapā) un viss. Aptuveni pēc 10 – 20 minūtēm jau varēsi sākt tērēt iegūto naudu.

Viss izklausās perfekti, taču ir kāda nianse, naudas kredīts bez maksas tiek izsniegts tikai uz 30 dienām. Ja tev nepieciešams ilgāks laiks, lai atmaksātu visu naudu, varēsi kredītu pagarināt. Maksas par šo pakalpojumu katram uzņēmuma ir atšķirīga un svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī. Procentu izteiksmē tas izklausās ļoti daudz, bet skaitļi rāda pavisam citu ainu. Piemērs, 100 Ls kredīta pagarināšana uz 1 mēnesi izmaksātu 12,5 – 30 latus. Ja vajag, līgumu var pagarināt arī uz 1 nedēļu un maksāt par to tikai    3 – 7 latus, taču, ja vēlies izmantot patiešām izdevīgu darījumu, tad atmaksā naudu kā sākotnēji domāts.

Kā saņemt naudas kredītu šķietami bezcerīgās situācijās

Internetā naudas kredīts ir pieejams patiešām ātri, taču tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir tīra kredītvēsture. ‘Tas nozīmē, ka visiem tiem, kas iekļauti parādnieku reģistrā, naudas kredīts var un bieži arī iet gar degunu.

 [box type=”info”] Parādnieku reģistrs ir specifiska elektroniskā datu bāze, kuru uztur Latvijas banka. Kredītu jeb parādnieku reģistrā apkopota visa informācija, kas saistīta ar kredītu piešķiršanu (lielums, laiks, galvotājs, kredītņēmēja vārds) un atmaksas kavējumiem. Brīdī, kad kredīta vai parāda atmaksa tiek kavēta ilgāk par 60 dienām un pārsniedz 100 Ls (kopā ar soda sankcijām), parādnieku reģistrā tiek izdarīts atbilstošs ieraksts. Šī informācija datu bāzē glabājas vismaz 10 gadus un netiek dzēsta arī pēc pārkāpuma novēršanas.  [/box]

Izņēmums var būt tās situācijas, kad pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un ir ticis novērsts salīdzinoši ātri, taču lēmumu par to vai naudas kredīts tiks piešķirts ir atkarīgs no katra aizdevēja labās gribas un gatavības riskēt. Ja esiet viens no tiem cilvēkiem, kam vajadzīgs aizdevums ar sliktu kredītvēsturi, tad vienīgais, kas atliek ir riskēt un vajadzības gadījumā reģistrēties pie vairākiem aizdevējiem. Pieredze liecina, ka vislielāko pretimnākšanu izrāda SohoCredit, SmsCredit un Ferratum, taču atsevišķās situācijās krietni noderīgāks var izrādīties kāds no lielajiem patēriņa kredītiem (skat. salīdzinājumu atrsaizdevums.lv pirmajā lapā).

Otra situācija, kurā naudas kredīts ir pieejams ar lielākām pūlēm ir pastāvīgu, regulāru ienākumu trūkums. Prasību pēc darba vietas izvirza daudzi, taču ir izņēmumi, kas ir krietni vien brīvāki vai arī vienkārši apzinās savas spējas atgūt līdzekļus jebkurā gadījumā. Šī situācija ir samērā specifiska un, ja ir interese, izlasi, kā visvieglāk dabūjams ātrais kredīts bez darba vietas un no kā jāuzmanās. Ja nu gadījumā visi striķi trūkst un vairs neviens neaizdod, tad vienmēr pastāv iespēja doties strādāt uz ārzemēm. Šī izvēle nav viegla, taču dažreiz var būt vienīgais saprātīgais risinājums.

Kas nepieciešams kredīta saņemšanai?

Naudas kredīs ir moderns risinājums un tā iegūšanai vajadzīgi moderni palīglīdzekļi – (1) bankas konts, internetbanka un vismaz 0,01 Ls kontā, kā arī  (2) mobilais telefons (saņemsi apstiprinājuma sms). Prasības nav augstas un, ja izmanto mobilo banku telefonā, tad nav vajadzīgs arī dators. Tehnoloģiju attīstība ļauj saņemt naudu neatejot no datora, pat nepieceļoties no dīvāna. Protams, vienkāršība un ērtums var radīt vilinājumu aizņemties neapdomīgi, taču no tā var vienkārši izvairīties, uzrakstot visus plusus un mīnusus, kā arī plānotos ienākumus uz papīra lapas. To izdarot viss nostāsies savās vietās un kļūs skaidrs kā dienā.

Naudas kredīts internetā bez maksas 6 x pēc kārtas

Saskaņā ar aizdevēju noteikumiem, naudas kredīts bez maksas tiek izsniegts tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Tas ir ierobežojums, taču absolūti lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju tas nav nekāds šķērslsi, lai iegūtu bezprocentu kredītu atkārtoti. Šobrīd internetā naudas kredīts internetā bez maksas tiek piedāvāts sešos uzņēmumos. Šī situācija rada iespēju, Tev iegūt bezmaksas kredītu gandrīz katru dienu, veselas nedēļas garumā.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.