Ātrais aizdevums internetā bez komisijas maksas (Ietaupi līdz 250 Ls)

By | 31 jūlijs, 2012

Nepieciešams aizdevums?

Ātrais aizdevums līdz 200 Ls šobrīd tiek piedāvāts internetā bez komisijas maksas (0%). Aizņemies, cik nepieciešams, atmaksā tikai tik, cik aizņēmies un ne santīmu vairāku. Piemēram,  100 Ls aizdevums uz 25 dienām. Šajā termiņā Tev būs jāatmaksā tie paši 100 Ls un viss. Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegts ātrais aizdevums bez komisijas maksas ir 30 dienas un tas pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem. Aizdevuma saņemšanai internetā nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņa no darba vietas, viss notiek ātri un vienkārši. ‘


 

Ja vēlies ietaupīt, salīdzini, kurš aizdevums internetā ir izdevīgākais portāla sākumlapā. Salīdzinot pievērs lielāko uzmanību tam, vai ātrais aizdevums ir bez maksas un kāda ir tā pagarināšanas likme. Šie ir divi galvenie faktori, kurus ņemot vērā ir iegūt vislielāko ietaupījumu. Ja plāno aizņemties atkārtoti, tad katrā reizē izvēlies citu kreditoru. Šādā veidā pirmais kredīts bez maksas tev būs pieejams katrā reizē.

Ātrais aizdevums internetā

Nauda pasaulē ir ļoti daudz un internets sniedz iespēju aizņemties daļu no šīs naudas, lai realizētu kādu mērķi vai iegādātos kārotu pirkumu. Pētījumi liecina, ka ātrais aizdevums Latvijā parasti tiek izmantots, lai nomaksātu rēķinus, atdotu parādu vai retos gadījumos dotos ceļojumā uz ārzemēm. Tas liecina, ka Latvijas iedzīvotāju maksātspēja ir salīdzinoši zema un ātrais aizdevums internetā ir viena no nedaudzajām iespējām iegūt papildus līdzekļus situācijā, kad nav kam paprasīt. Uzreiz jāsaprot, ka šis pakalpojums var tikt izmantots tikai kā īstermiņa risinājums steidzamu problēmu risināšanai un nav piemērots ilgtermiņa budžeta plānošanas problēmēmām. Lai arī šobrīd ātrais aizdevums bez komisijas maksas var tikt izmantots pat piecas reizes, tomēr jāņem vērā, ka arī šīm piecām reizēm reiz pienāk gals, tādēļ nebūtu vēlams izmantot bezmaksas online kredīta saņemšanas iespējas nevajadzīgi. Pretējā gadījumā var veidoties situācijā, ka brīdi, kad nauda ir nepieciešama visvairāk un ienākumi ir sarukuši līdz minimumam ir jāņem naudas aizdevums uz augstiem procentiem.

Ātrais aizdevums ir piemērots tikai tādās situācijās, kad klientam  ir skaidra izpratne par to kā atmaksāt kredītu savlaicīgi un kā izdzīvot līdz nākamajai algai pēc aizdevuma atmaksas. Ja aizdevumu nav iespējams atmaksāt savlaicīgi, tad ir iespējams pagarināt  kredīta atmaksas termiņu. Šis ir maksas pakalpojums un par aizdevuma pagarināšanu uz vienu mēnesi ir jāmaksā no 12,5% līdz 30% mēnesī no neatmaksātās kredīta summas.

Ātrā aizdevuma priekšrocības

  1. pirmais aizdevums bez maksas (30 dienas);
  2. nauda kontā 10 – 20 minūtēs;
  3. bez ķīlas;
  4. bez galvotāja;
  5. bez izziņas no darba vietas.

Priekšrocības ir daudzas, taču vairums šo pakalpojumu izvēlas ne tik daudz ātruma kā vieglās pieejamības dēļ. Atšķirībā no banku aizdevumiem ātrie aizdevumi ir pieejami ļoti plašam klientu lokam, pie nosacījuma, ka tie spēj izpildīt divus galvenos kritērijus – (1) tīra kredītvēsture un (2) regulāri ienākumi.
Jums ir tīra kredītvēsture, ja iepriekš neesiet kavējuši aizdevumu atmaksu un esiet nokārtojuši vienmēr savlaicīgi savas parādsaistības. Atsevišķi uzņēmumi aizdod naudu arī gadījumos, kad kredītvēsture nav tīra, taču visas parādsaistības ir nokārtotas, taču šādos gadījumos katrs klients tiek izvērtēts atsevišķi. Ja esiet viens no šādiem klientiem, mēģiniet pieteikties vairākos uzņēmumos, iespējams, ka ātrais aizdevums-lv tiks piešķirts arī jums, taču pastāv liela iespēja, ka netiks dota iespēja saņemt bezprocentu aizdevumu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Ātrais aizdevums – labs palīgs steidzamu finansiālu problēmu risināšanai īstermiņā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par aizdevumiem, apmeklējiet portāla sākumlapu.