Patēriņa kredīts bez ķīlas no 18 gadiem

By | 22 augusts, 2012

Katru dienu patēriņa kredīts bez ķīlas ir pieejams no 18 gadiem jebkuram Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Nav vajadzīgs galvotājs, papīra izziņas vai nodrošinājums. Kredītam bez ķīlas iespējams pieteikties internetā un, ja nepieciešams aizdevums līdz 700 Ls, tad naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā. Tāpat variet internetā uzzināt, vai variet saņmet patēriņa kredītu vairāku tūkstošu apmērā,  taču līgums būs jāparaksta izvēlētā uzņēmuma filiālē (Salīdzināt ilgtermiņa kredītus) Aizņemies atbildīgi.

Pozitīvi, ka situācijā, kad nepieciešams neliels kredīts, to ir iespējams saņemt ne tikai bez ķīlas, bet arī bez komisijas maksas (0%), tas nozīmē, ka jāatmaksā tikai tik cik aizņēmāties, pie nosacījumā, ka nauda tiek atmaksāta līgumā noteiktajā termiņā.

Patēriņa kredīta saņemšanas priekšnosacījumi bez ķīlas

Vairums aizdevēju norāda, ka kredīts bez ķīlas internetā ir pieejams no 18 – 20 gadu vecuma un, lai to saņemtu ir nepieciešams šāds aprīkojums – (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) konts kādā Latvijas komercbankā + aktīva internetbanka. Reģistrācijas procesā jānorāda personīgā informācija par sevi, kontaktinformācija un atsevišķos gadījumos arī ienākumu un kredītsaistību apmērs. Mikrokredītiem līdz 700 Ls pieteikums tiek izskatīts 10 – 20 minūšu laikā. Savukārt, ja plānojat aizņemties vairākus tūkstošus, tad līdz atbildes saņemšanai var būt jāgaida pat vairākas dienas. Pozitīva lēmuma gadījumā variet doties parakstīt līgumu par patēriņa kredītu saņemšanu uz tuvāko kredītiestādes filiāli. Turpretim ātrie patēriņa kredīti tiek ieskaitīti klientu bankas kontos gandrīz uzreiz pēc lēmuma par naudas kredīta piešķiršanu pieņemšanas.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un apzinātos savas rīcības sekas vienmēr ir jāizlasa aizdevuma līgums, jo tieši detaļas var slēpt nosacījumus, kas klientiem var būt klaji neizdevīgi. Līguma teksts var tikt mainīts katru dienu, tādēļ pat, ja jūs esiet aizņēmušies iepriekš un plānojat to darīt atkārtoti, izlasiet aizdevuma līgumu pirms aizņemieties atkārtoti.

Kredīts patēriņam bez ķīlas internetā

Patēriņa kredīts lielākoties tiek izvēlēts lielākiem mērķiem un tā atmaksu reti kurš var veikt no vienas vai divām algām. Naudas kredīts tiek izmantots, lai dotos ceļojumā, iegādātos kādu lielāku pirkumu, saremontētu māju vai auto. Tomēr neskatoties uz bez ķīlas kredītu vieglo pieejamību internetā ir jāapzinās, ka online kredīti būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, tādēļ ir izšķiroši svarīgi apzināties savas iespējas atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā patēriņa kredīts vai ātrais kredīts var izrādīties ļoti dārga izvēle. Salīdzinoši maksa par ātro aizdevumu pagarināšanu var svārstīties no 12,5 līdz 30 procentiem mēnesī. Patēriņa kredītiem pagarināšanas iespēja tiek piedāvāta, taču vairumā gadījumu klienti izvēlas kredītbrīvdienas, kas ļauj atlikt pamatsummas maksājumu uz 1 – 3 mēnešiem.

Kā atmaksāt naudas kredītus?

Aizdevumus iespējams atmaksāt jebkurā brīdi bez soda procentiem, pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Šajā procesā svarīga ir precizitāte, jo pretējā gadījumā nauda nesasniegs savu adresātu savlaicīgi un būs jāmaksā komisijas maksa par kredīta pagarināšanu vai soda procenti par saistību nepildīšanu. Atsevišķos gadījumos aizdevējs, pamatojoties uz kavējumu, var traktēt to kā līguma pārkāpšanu un var mēģināt uzstāt uz līguma grozījumiem.

Ja neuzticaties internetbankai un maksājumiem internetā kopumā, varat doties uz savas bankas filiāli un pārskaitīt naudu ar bankas darbinieku palīdzību, taču par šo pakalpojumu tiks prasīta komisijas maksa, kuras pilnu apmēru iespējams uzzināt, sazinoties ar savas bankas klientu apkalpošanas speciālistiem.

Kredīts bez ķīlas no 18 gadiem ir pieejams internetā, taču esiet apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Ja plānojat aizņemties, aplūkojiet, kuri ātrie aizdevumi ir izdevīgākie? Ietaupīsiet dažus desmitus līdz pāris simtus latu.