Naudas kredīti bez ķīlas

By | 22 augusts, 2012

Internetā pieejamie naudas kredīti bez ķīlas ļauj saņemt 200 LVL 15 minūtēs, ne gluži par brīvu, taču bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tādā veidā kredīts bez ķīlas internetā var tikt uzskatīts par vienu no visizdevīgākajiem finanšu pakalpojumiem, turklāt bezprocentu kredītus piedāvā vairāki kreditori. Paralēli ir pieejami arī ilgtermiņa kredīti bez ķīlas, taču tos nav iespējams saņemt bez komisijas maksas (Salīdzināt bezķīlas, bezmaksas kredītus).

Ātrie naudas kredīti tiek piešķirti bez ķīlas, taču procentu likmes ir salīdzinoši augstas un, bieži vien, pārsniedz pat vairākus simtus procentu gadā, tādēļ kredīti bez ķīlas ir piemēroti tikai kā īstermiņa risinājums un drīkst tikt izmantoti tikai situācijās, kad ir skaidrība par to, kā atmaksāt naudas kredītu.

Naudas kredīts bez % maksas, bez ķīlas

Naudas kredīti internetā bez ķīlas kļūst par bezmaksas kredītu tikai tajās situācijās, kad izdodas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi un pretējā gadījumā ir jāmaksā dažādas papildus maksas. Standarta procentu likmes  ātrajiem kredītiem variē robežās no 10% līdz 30% mēnesī, taču precīza likme ir atkarīga no aizdevuma termiņa un aizdevuma summas. Izmantojot iespēju aizņemtis pirmajā reizē bez komisijas maksas, jūs variet ietapīt pāris desmitus, bet atsevišķos gadījumos pat pāris simtus latu (piedāvājumi apkopoti portāla sākumlapā). Ja rodas situācija, kad naudas kredītu  bez ķīlas nevarat atmaksāt, variet izmantot iespēju pagarināt līgumu. Tas ir maksas pakalpojums (12,5% – 30% mēnesī), taču vajadzības gadījumā ātro kredītu var pagarināt arī uz mazāku termiņu (7,14 vai 21 diena) un tādējādi samazināt maksājuma apmēru. Izvairīties no pagarināšanas nav vēlams, jo soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā.

Kā saņemt naudas kredītus bez ķīlas internetā?

Lai saņemtu kredītu bez ķīlas jums ir jāveic 4 standarta darbības  – (1) jāsalīdzina visi piedāvājumi, (2) jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, epasts, mobilā telefona numurs, atsevišķos gadījumos arī adrese, ienākumu un saistību apjoms), (3) jāpārskaita 1 santīms uz kreditora kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt vecumu un kredītvēsturi), (4) jāsaņem nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs).

Iepriekšminētais naudas aizdevuma saņemšanas apraksts liecina, ka tā izmantošanai ir nepieciešami noteikti palīglīdzekļi: (1) dators ar interneta pieslēgumu vai viedtālrunis, (2) internetbanka + vismaz 1 santīms bankas kontā, (3) mobilais telefons. Naudas kredīta saņemšanas procedūra paredz, ka pēc 1 santīma pārskaitīšanas uz mobilo telefonu tiek nosūtīta sms ar unikālu kodu, kas jāizmanto, lai apstiprinātu vēlmi saņemt kredītu un reāli saņemtu naudu kontā.

Ātrie naudas kredīti bez procentu maksas, bez galvotāja un bez ķīlas tiek piešķirti, pamatojoties uz diviem faktoriem – klienta kredītvēsturi un ienākumiem. Turklāt kredītvēsture ir pats nozīmīgākais faktors, kas izšķir to, vai kredīts tiks piešķirts vai atteikts. Kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa ir galvenais iemesls atteikumam, taču jāņem vērā, ka aizdevējs patur tiesības nepaskaidrot iemeslu, tādēļ patiesību par atteikuma iemeslu ne vienmēr izdodas noskaidrot. Ideālā gadījumā ienākumiem būtu jābūt regulāriem un vismaz minimālās algas apmērā pēdējo sešu mēnešu laikā. Ja spējat izpildīt šos abus nosacījumus, variet būt gandrīz vai 100% droši, ka ātrie aizdevumi jums tiks piešķirti, taču, ja atsaka viens uzņēmums nevajag bēdāties, jo kredītus bez ķīlas izsniedz daudzi uzņēmumi un ir vērts mēģināt pietiekties pie cita aizdevēja.

Ja vēlēsieties ņemt atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā, tad atkārtota reģistrācija nebūs nepieciešama un naudu saņemsiet vēl ātrāk, taču jāņem vērā, ka bez % maksas vienā uzņēmumā ir pieejams tikai pirmais naudas kredīts bez kīlas. Šī iemesla dēļ, ja plānojat aizņemties atkārtoti, labāk aplūkojiet kredītu salīdzinātāju šī portāla sākumlapā (informācija tiek atjaunota regulāri) un izvēlieties kādu citu konkrētajā brīdī spēkā esošo aizdevumu bez ķīlas.

Naudas kredītu bez ķīlas īpatnības

Atšķirībā  no banku aizdevumiem, kredīti bez ķīlas tiek izsniegti no uzņēmēja personīgajiem līdzekļiem. Bankas izsniedz kredītus, piesaistot klientu naudu’un tieši šī iemesla dēļ ir pakļauta stingrai kontrolei, ko Latvijā realizē Finanšu un kapitāla tirgus komisija, savukārt ātro kredītu izsniedzējus kontrolē Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs (PTAC). Jebkādas sūdzības saistībā ar kredītiem bez ķīlas izskata PTAC, turklāt šī iestāde vienlaikus arī ir atbildīga par mikrokredītu uzņēmumu uzraudzību un licenču ikgadēju atjaunošanu. Ja rodas problēmas, saskarē ar bez ķīlas kredītiem, sazinieties ar PTAC.

Reizēm pirmajā reizē aizdod līdz 150 latiem (0%) uz 1 mēnesi, taču paralēli ir pieejami arī krietni vien lielāki kredīti (līdz 7000 LVL), kas tiek izsniegti, pamatojoties uz klienta ienākumiem. Pieteikšanās šī tipa kredītiem ir iespējama internetā, taču parakstīt līgumu par lielajiem bezķīlas kredītiem būs jādodas uz banku (skat. portāla sākumlapu).

Atbildīga aizņemšanās bez ķīlas

Ideja par atbildīgu aizņemšanos paredz, ka katrai privātpersonai ir jābūt gatavai atbildēt par savas rīcības sekām, tādēļ naudas kredīti bez ķīlas ir lieliska iespēja saņemt naudu ātri, uz īsu termiņu bez komisijas maksas un reizē arī ļoti vienkārši. Tomēr jārēķinās, ka nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, tādēļ aizņemieties atbildīgi un rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.