Aizdevums ar SMS

By | 21 augusts, 2012

Ātrais aizdevums ar sms bez ķīlas, 15 minūšu laikā – ikvienam no 18 gadiem ar tīru kredītvēsturi. Aizdevums līdz 200 Ls pieejams bez komisijas maksas (0%). Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Maksimālais termiņš, kura laikā paņemtais aizdevums ar sms ir jāatmaksā ir 30 dienas. Nav vajadzīgs galvotājs vai liekas papīra izziņas.

Salīdzināt bezmaksas sms aizdevumus

Lai saņemtu naudas aizdevumu ir nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un internetbanka, kā arī vismaz 1 santīms bankas kontā, tādējādi aizdevums internetā ar sms ir pieejams gandrīz vai ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vispirms ir  nepieciešams salīdzināt visus piedāvājumus, reģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un nosūtīt pieprasījuma sms ar reģistrācijas procesā iegūto unikālo kodu.

Kā saņemt sms aizdevumu?

Pēc tam, kad esiet pirmo reizi reģistrējušies aizdevēja mājas lapā, jums kļūst pieejams aizdevums ar sms jeb īsziņas palīdzību.Praksē tas nozīmē, sms nosūtīšanu uz aizdevēja norādīto telefona numuru, kas tādējādi kalpo par apstiprinājumu jūsu lēmumam aizņemties. Naudas aizdevums kontā tiek ieskaitīts aptuveni 10 – 20 minūšu laikā un visātrāk ātro sms kredītu saņemsiet, ja jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā, tādēļ visiem populārākajiem aizdevējiem ir izveidoti konti visās lielākajās Latvijas komercbankās. Tas ļauj nodrošināt sms aizdevumu pārākumu pār visiem citiem naudas aizņemšanās veidiem, vismaz naudas saņemšanas ātruma ziņā.

Situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami izdevīgi ātrie aizdevumi ar sms palīdzību var būt nozīmīgs atbalsts, sevišķi gadījumos, kad nav neviens tuvinieks vai draugs tuvumā no kā aizņemties. Ja rodas problēmas ar naudas aizdevumu atmaksu, sms aizdevumu ir iespējams pagarināt uz 7, 14, 21 vai 30 dienām, taču tas ir maksas pakalpojums. Maksa par sms kredīta pagarināšanu svārstās no 12,5 līdz aptuveni 30 procentiem mēnesī, tādēļ svarīgi ir (1) neaizņemties bez vajadzības, (2) aizņemties tikai tik, cik nepieciešams, (3) atmaksāt aizdevumu savlaicīgi, (4) vajadzības gadījumā pagarināt līgumu uz minimāli nepieciešamo termiņu.

Pirmais sms aizdevums bez maksas

Iespējams, labākā ziņa saistībā ar ātrajiem aizdevumiem internetā ir akcijas piedāvājumi, kas ļauj aizņemties bez komisijas maksas (0%), tādējādi aizdevums ar sms ir pieejams pilnīgi bez procentiem, pie nosacījuma, ka naudas aizdevums tiek atmaksāts savlaicīgi. Piemēram, aizņemoties 120 Ls uz 30 dienām, jums 30 dienu laikā ir jāatmaksā šie paši 120 Ls un nekas vairāk. Sms aizdevums var tikt atmaksāts jebkurā brīdī bez soda sankcijām, tādēļ pat, ja nauda nepieciešama tikai uz vienu nedēļu, izvēlēties ilgāku atmaksas termiņu. Šādā veidā jūs iegūsiet papildus laiku, kas var būt nepieciešams neparedzētās situācijās, kad naudu atmaksāt tik ātri kā bija plānots nav iespējams. Piemēram, jums nepieciešami tie paši 120 Ls uz 1 nedēļu (līdz algai), taču pēkšņi visa alga ir jāiztērē citām vajadzībām. Ja sms aizdevums internetā ir ticis paņemts uz vienu nedēļu, jums būtu jāmaksā par kredīta pagarināšanu, taču, ja tas ir paņemts uz 1 mēnesi, tad jums vēl ir 3 nedēļas, lai atlīdzinātu parādu. Ja tas izdodas, tad nekas papildus nav jāmaksā.

Kā izvēlēties izdevīgāko sms naudas aizdevumu?

Izdevīgākais aizdevums viennozīmīgi ir tas, kurš ir lētākais un, kuru iespējams saņemt visātrāk. Ņemot vērā, ka konkurences apstākļos atšķirības starp ātrajiem aizdevumiem izlīdzinās varētu domāt, ka visi piedāvājumi ir līdzīgi, taču tā nav. Detalizēts salīdzinājums pēc svarīgākajiem kritērijiem ir pieejams šī portāla sākumlapā, kur salīdzināti salīdzināti aizdevumi internetā, taču, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo tēmu, aplūkojiet, rakstu, kas analizē sms aizdevumus no A – Z (raksts – Aizdevums LV), kā arī sniedz informāciju, kā uzzināt par savu kredītvēsturi un kā pareizi atmaksāt aizdevumus ar sms.

Atbildīga aizņemšanās

Atbildīgas aizņemšanās ideja paredz, ka cilvēks dzīvo jēgpilnu dzīvi un atbild par savu lēmumu un rīcības sekām. Tas nozīmē, ka jebkurš lēmums, ko jūs pieņemat ir jūsu pašu atbildība un nevienu citu par to vainot nedrīkst. Šī iemesla dēļ pirms aizņemšanās ir ļoti rūpīgi jāizvērtē, vai sms aizdevums tiešām ir nepieciešams un vai to būs iespējams savlaicīgi atmaksāt. Ja atbilde ir apstiprinoša uz abiem jautājumiem, tad aizņemties drīkst, jo variet izmantot izdevīgos bezmaksas aizdevumus, taču, ja atbilde ir negatīva, tad būtu jāizvairās no aizņemšanās internetā.