Kredīts pret darba algu

By | 30 jūlijs, 2012

Kredīts pret darba algu internetā Latvijā

Ja jums ir regulāri ienākumi un nepieciešams neliels aizdevums, kredīts pret darba algu var būt labs palīgs ārkārtas situācijā. Kredīts pieejams 10 – 20 minūšu laikā no 18 gadu vecuma, un tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvotājas vai kaudze ar izziņām. Jūs varat saņemt pat 200 Ls aizdevumu, turklāt bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Aizdevums ir salīdzinoši neliels un to ir iespējams atmaksāt no nākamās algas, taču esiet uzmanīgi un rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt, kā arī pirms aizņemšanās salīdziniet kredītus, iespējams, ka tādējādi ietaupīsiet 10 Ls – 350 Ls.

Kā saņemt kredītu ?

Kredīts pret darba algu ir pieejams klientiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi (nav kavēti kredītmaksājumi un nav parādsaistības). Lai saņemtu aizdevumu vienmēr ir jāveic trīs darbības:

1) jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā;

2) jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu (tas ļaus pārbaudīt jūsu atbilstību noteikumiem, t.sk. vecumu, ienākumu apjomu, regularitāti un kredītvēsturi);

3) jāgaida nauda kontā (labvēlīga gadījumā jūs saņemsiet kredītu pret darba algu tuvāko pārdesmit minūšu laikā).

Daži kreditori papildus vēl papildus nosūta īsziņu ar unikālu kodu uz klienta mobilo telefonu un liek šo kodu izmantot reģistrēšanās procesa pabeigšanai un tieši šī iemesla dēļ ātrie aizdevumi lielā mērā ir iemantojuši nosaukumus sms kedīts.

 Alternatīvas kredītam

Alga ir jūsu ikmēneša pūliņu, ieguldītā darba un enerģijas rezultāts. Aizņemoties naudu un to izlietojot priekšlaicīgi, jūs vienlaikus izlietojat vēl nenopelnītus augļus un tas nozīmē, ka esiet spiesti strādāt turpmāko nedēļu, mēnesi vai pat ilgāk, lai atstrādātu iztērēto. Naudu saņemt un iztērēt ir patīkami, taču nauda būs arī jāatmaksā un tas nepatīk nevienam. Šī iemesla dēļ aplūkosim dažas alternatīvas, kuras var jums palīdzēt, ja nevēlaties ņemt kredītu pret darba algu.

1. aizņēmums no tuviniekiem

Draugi un radi ir jūsu tuvākie cilvēki, tādēļ ja attiecības ir labas un viņu materiālā rocība ir ļāvusi veidot uzkrājumus, jūs variet aizņemties naudu no saviem tuviniekiem. Procentu likme, visticamāk, būs nulle un arī kredīta atmaksas termiņš būs krietni vien elastīgāks nekā ātrajiem kredītiem. Svarīgi ņemt vērā, ka aizņemoties neapdomīgi un nepildot doto vārdu, jūs nopietni riskējiet sabojāt attiecības ar tuviniekiem un emocionālo saišu vājināšanās ilgtermiņā var izmaksāt daudz dārgāk nekā komisijas maksa par interneta kredīta izmantošanu.

2. kredīts bankā

Komerbankas ir vienas no tām kredītiestādēm, kas ļauj saņemt visdažādākā lieluma un termiņa kredītus, taču to kritēriji naudas izsniegšanai ir krietni vien stingrāki nekā ātrajiem kredītiem pret darba algu. Banku galvenais pluss ir zemākas procentu likmes, taču tās nepiedāvā bezprocentu kredītu un komisijas maksa ir jāmaksā jau par pirmo kredītu. Šis aizdevuma veids ir laba izvēle, ja vēlaties aizņemties vairākus tūkstošus latu vai gribat iegādāties dzīvokli. Paralēli vairākas kredītiestādes ļauj saņemt kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas var būt laba izvēle, ja nepieciešama lielāka summa vai arī citi aizdevuma veidi nav pieejami.

3. lombards

Ieķīlājot vērtīgas mantas (vērtslietas, sadzīves tehnika un elektrotehnika), variet saņemt aizdevumu pat vairāku simtu latu apmērā. Procentu likmes ir aptuveni tādas pašas vai augstākas nekā piedāvā kredīti internetā, taču neērtības rada tieši pats naudas saņemšanas process, turklāt jārēķinās, ka ieķīlājamā manta netiks novērtēta dārgāk par 1/3 no tās tirgus vērtības. Šādā aspektā kredīts pret darba algu ir vieglāk pieejams un, ja tas ir jūsu pirmais aizņēmums konkrētajā uzņēmumā, arī 100% izdevīgāks nekā lombardu piedāvājums.

Kredīts bez komisijas maksas pret darba algu

Sākumā jau norādījām, ka kredīts bez komisijas maksas katrā konkrētajā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi, taču tas netraucē jums katru reizi, kad nepieciešama papildus nauda izvēlēties citu kreditoru. Vienīgā neērtība, kas izriet no šādas pieejas ir atkārtota reģistrēšanās, taču ieguvums var būt vairāki desmiti vai pat vairāki simti latu. No otras puses, ja aizņemsieties arī otrajā reizē tajā pašā uzņēmumā, tad naudu saņemsiet ātrāk, tādēļ ir vērts rūpīgi apsvērt savas prioritātes un izvēlēties, kas būtiskāks – ātrums vai reāls ietaupījums.

Kā atlīdzināt bezprocentu kredītu?

Ja kaut reizi dzīvē esiet maksājuši rēķinu internetā, tad jūs esiet pilnībā kvalificēti, lai veiktu pareizu kredīta atmaksu, taču ir vērts atgādināt, ka jānorāda šāda veida informācija – vārds, uzvārds, klienta numurs, līguma numurs. Maksājums jāveic ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms līguma darbības termiņa beigām, jo tikai šādā veidā jūs varēsiet būt pārliecināti, ka maksājums kreditoru sasniegs savlaicīgi. Bieži vien, darot lietas pēdējā brīdī, gadās dažādas aizķeršanās (aizkavējas maksājums, saplīst dators, pazūd kodu karte), tādēļ tik svarīgā lietā, kā kredīta atmaksa ir vērts darīt visu savlaicīgi.

Loģiski spriežot, kredīts pret darba algu var palīdzēt atrisināt īslaicīgas finansiālās problēmas, taču ir skaidrs, ka tas nebūs atbalsts ilgtermiņa problēmu risināšanā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.