Naudas aizdevumi no 18 gadiem

By | 11 septembris, 2012

Sasniedzot pilngadību, klūst pieejami naudas aizdevumi no 18 gadiem jeb aizdevumi internetā. Aizdevumi ir pieejami bez galvotāja, bez nodrošinājuma (ķīlas) un bez izziņām. Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 200 Ls, turklāt bez komisijas maksas. Naudas aizdevumi tiek izsniegti vidēji 15 minūtes pēc reģistrēšanās kreditora mājas lapā.

Ņemot vērā, ka 18 gadi vēl ir salīdzinoši neliels vecums un pastāv pamatotas šaubas par jauniešu iespējām atlīdzināt savlaicīgi, naudas aizdevumi no 18 gadu vecuma tiek izsniegti tikai pāris uzņēmos – SMSCredit un OpenCredit. Ja vēlies noskaidrot, kurš no aizdevumiem ir izdevīgāks aplūko analītisko apskatu – pirmais bez maksas, kurā aplūkoti visi kreditori, kas jaunajiem klientiem piedāvā bezmaksas kredītu. Ja esi vismaz 19, bet vēl labāk 20 gadus vecs, tad Tev paveras krietni vien plašākas iespējas aizņemties internetā.

Kā tiek izsniegti no naudas aizdevumi no 18 gadiem?

Naudas aizdevumi bez ķīlas no 18 gadiem tiek izsniegti internetā. Lai saņemtu naudas kredītu nepieciešams veikt četras vienkāršas darbības – (1) salīdzināt, kuri aizdevumi ir izdevīgākie (portāla sākumlapā), (2) aizpildīt anketu izvēlētā aizdevēja mājas lapā, (3) pārskaitīt vienu santīmu uz kreditora bankas kontu, (3) saņemt naudu kontā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudas aizdevumi kontā tiek ieskaitīti 10 – 20 minūšu laikā un visātrāk naudu iespējams saņemt, ja Tev ir konts tajā pašā bankā, kur kreditoram. (Pieredze liecina, ka visātrāk naudu saņem Swedbank, SEB, DnB, Nordea, DnB, Norvik un Citadele klienti). Lemjot par kredīta piešķiršanu, uzņēmums izvērtē klientu kredītvēsturi (nedrīkst būt kavēta parādsaistību un kredītmaksājumu atmaksa ilgāk par 60 dienām). Uzņēmums OpenCredit papildus izvērtē vēl klientu maksātspēju un izsniedz kredītus tikai tiem cilvēkiem, kam ir pastāvīgi ienākumi (darba vieta). Savukārt SmsCredit izvērtē tikai kredītvēsturi.

Procentu likmes

Maksa par kredīta saņemšanu pirmajā reizē ir 0%, taču naudas aizdevums būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Kredītņēmējiem, taču jauniešiem it īpaši ir svarīgi atmaksāt kredītu savlaicīgi.  Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, naudas aizdevumi no 18 gadiem var tikt atlīdzināti arī vēlāk, taču par maksu, kas var sasniegt pat 30% par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi. Klientu ērtības labad naudas aizdevumi var tikt pagarināti arī uz īsāku termiņu – 7, 14 vai 21 dienu un attiecīgi maksa par šo pakalpojumu arī ir procentuāli mazāka. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu ir ārkārtīgi augstas un var pārsniegt pat 1% no neatmaksātās summas dienā (SmsCredit līgumā noteikts 1% dienā), tādēļ ir vērts piedomāt un savas saistības kārtot savlaicīgi. Ja vēlaties, lai naudas aizdevums no 18 gadiem būtu patiešām izdevīgs, audziniet raksturu, nebojājiet kredītvēsturi un nokārtojiet savas saistības savlaicīgi. Šādā veidā jūs varēsiet izmantot patiešām izdevīgu darījumu. Jāatmaksā būs tikai tik, cik aizņēmāties.

Nauda aizdevumi un to alternatīvas

Neliela apjoma naudas aizdevumi ir ārkārtīgi vilinoši, jo tos saņemt ir ērti un vienkārši, turklāt 18 gadu vecumā tā arī ir gandrīz vienīgā alternatīva, kur saņemt kredītu, ja neskaita lombardus. Ja nepieciešami naudas aizdevumi internetā jau no 18 gadiem, tad iespējas atmaksāt parādu ir jāapsver krietni rūpīgāk nekā 30 gados. Lai arī aizdevējs juridiski nevar vērsties pret vecākiem vai tuviniekiem, tomēr prakse liecina, ka tieši vecāki ir tie, kas beigās atmaksā savu bērnu parādus. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.