Aizdevums ar sms bez procentiem

By | 26 augusts, 2012

Tev ir pieejams aizdevums ar SMS bez procentiem 15 minūtēs. Uz aizdevumu var pretendēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 gadiem, turklāt pirmais aizdevums līdz 500 eur (30 dienas) bez komisijas maksas (0%), turklāt bezprocentu aizdevumu iespējams saņemt pat vairākas reizes pēc kārtas, jo šādu iespēju piedāvā vairāki aizdevēji.  

Saņemt aizdevumu bez procentiem ar sms


Ātrais aizdevums ar sms bez procentiem ir piejams bez ķīlas, galvotāja un izziņām. Maksimālais aizdevuma termiņš, kura ietvaros nav jāmaksā komisijas maksa ir 30 dienas, taču ar sms vai internetā iespējams aizņemties arī krietni vien lielākas summas, ja vien esiet gatavi maksāt par to procentus. Pirms aizņemšanās, uzreiz ņemiet vērā, ka ātrie aizdevumi mēdz būt ļoti dažādi. Atsķirīgas ir procentu likmes, pieejamās summas, naudas saņemšanas termiņš un komisijas maksas par aizdevuma pagarināšanu, tādēļ pārdomāta rīcība var ļaut ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Lai saņemtu aizdevumu ar sms, pirmajā reizē ir jāreģistrējas internetā, kreditora mājas lapā. Aizdevuma pieteikuma anketā būs jānorāda kontaktinformācija, personas kods un vārds, uzvārds. Papildus tam daži uzņēmumi lūdz norādīt arī darba vietu, ikmēneša ienākumus, kredītsaistības un citas detaļas, lai tādējādi gūtu labāku priekšstatu par potenciālā klienta maksātspēju.Pēc reģistrēšanās būs jāpārskaita 1 santīms uz kreditora bankas kontu. Šī procedūra ir paredzēta, lai pārliecinātos, ka aizņēmējs ir vismaz 18 gadus vecs, kā arī ļauj pārbaudīt klientu kredītvēsturi.

Aizdevums bez procentiem tiks piešķirts tikai tajos gadījumos, kad klientam ir pozitīva kredītvēsture, tas nozīmē, ka nedrīkst būt kavētas kredītsaistības un parādsaistības. Pēc reģistrācijas maksas pārskaitīšanas, jums būs jānorāda nepieciešamā kredīta summa un to, lielākoties, ir iespējams izdarīt trīs veidos – aizdevums ar sms, aizdevums internetā, aizdevums bez procentiem Latvijas pasta filiālē. Krietni ātrāk, turklāt arī izdevīgāk naudu iespējams aizņemties, izvēloties kādu no bezmaksas sms aizdevumiem šī portāla sākumlapā. Informācija tiek atjaunota regulāri, līdz ar to ik reizi, kad nepieciešams jauns aizdevums iespējams izvēlēties visizdevīgāko naudas aizdevumu ar sms.

Ja kreditors piekritīs aizdot prasīto naudas summu, tad tā jūsu kontā tiks ieskaitīta ne ilāk kā 3 darbadienu laikā, taču parasti tas notiek iepriekšminēto 15 minūšu laikā.  Atsevišķos gadījumos naudas aizdevuma saņemšana var ieilgt (starpbanku maksājumu īpatnības, sakaru traucējumi) kā rezultātā naudas pārskaitījums var aizkavēties līdz pat 2 – 3 dienā. .Ja vēlēsieties pieteikties kredītam atkārtoti būs

Ņemot vērā klientu augsto interesi, aizdevums ar sms ir pieejams gan agri no rīta, gan pavisam vēlu vakarā. Vairumā gadījumu kreditori strādā līdz plkst. 22.00, taču atsevišķos gadījumos naudu iespējams saņemt arī līdz pusnaktij. Neskatoties uz to kāds ir aizdevēju darba laiks, pieteikumi naudas saņemšanai tiek pieņemti visu diennakti. Ja vēlies saņemt naudu otrā dienā, vēlākais no paša rīta, piesakies sms aizdevumam jau iepriekšējā vakarā.

Komisijas maksas bezprocentu sms aizdevumam

Aizdevums ar sms ir pieejams ļoti vienkārši, ērti un ātri, taču procentu likmes šī tipa aizdevumiem ir salīdzinoši ļoti augstas. Ja aizņematies atkārtoti vai izvēlaties kādu no piedāvājumiem par kuru ir jāmaksā komisijas maksa jau pirmajā reizē, tad jārēķinās, ka papildus būs jāmaksā vismaz 10% – 30% komisija.

Paralēli gandrīz visi aizdevēji piedāvā pagarināt kredīta termiņu (maksas pakalpojums). Aizdevums ar sms var tikt pagarināts vienkārši nosūtot īsziņu uz kreditora norādīto mobilā telefona numuru. Īsziņā jānorāda specifisks kods, kas katram aizdevējam ir atšķirīgs, taču pamatprincips ir līdzīgs kā pagarinot jebkuru mobilā telefona priekšapmaksas karti. Pēc sms nosūtīšanas jāpārskaita nauda uz aizdevēja norādīto bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot visu nepieciešamo informāciju – vārds, uzvārds, personas kods vai jebkuras citas detaļas, ko pieprasa kredītdevējs. Atsevišķos gados aizdevums ar sms nav jāpagarina un tā vietā pietiek vienkārši ar naudas pārskaitīšanu uz aizdevēja kontu. Katram kreditoram ir mazliet atšķirīgi noteikumi, ar kuriem iespējams iepazīties pirms darījuma veikšanas, izlasot līguma nosacījumus, taču pamatprincipi visiem ir vienādi.

Aizdevums bez procentiem ar sms un tā alternatīvas

Situācijās, kad nepieciešams saņemt naudu ātri aizdevums ar sms ir visātrākais risinājums, ja vien nav iespējams aizņemties no tuviniekiem vai privātpersonām, kas aizdod bez procentiem un dzīvo samērā tuvu, taču ir reizes, kad ātrais aizdevums nav pieejams. Lai arī mūsdienās ir iespējams arī saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi, tomēr ir reizes, kad nepieciešama lielāka summa. Šādos gadījumos var palīdzēt kredīts pret auto ķīlu, kas paver iespēju aizņemties pat vairākus desmitus tūkstošus latu, turklāt ieķīlājot auto ar to ir iespējams turpināt braukt visu aizdevuma atmaksas laiku.

Lai kuru no aizdevumiem jūs arī izvēlētos, pats svarīgākais ir būt godīgiem pret sevi un pirms aizņemšanās atbildēt, vai pašreizējais un plānotais ienākumu apjoms būs pietiekams, lai segtu kredītsaistības un aizdevums ar sms tiktu atmaksāts savlaicīgi. Otrs jautājums – vai aizdevums tiešām ir nepieciešams. Ja atbildes uz abiem jautājumiem ir apstiprinošas un nauda tiešām ir nepieciešama, aizdevums ar sms bez procentiem, bez ķīlas un bez darba vietas var būt lielisks palīgs jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem.