Kredīts auto iegādei

By | 18 oktobris, 2012

Mūsdienās kredīts auto iegādei ir vajadzīgs gandrīz ikvienam, kas vēlas savā īpašumā iegūt automašīnu. Šobrīd internetā ir iespējams pieteikties auto kredītam līdz 15`000 Ls un iegūt auto 1 – 2 dienu laikā. Piesakies kredītam auto iegādei tūlīt vai lasi rakstu līdz beigām un uzzini visas darījuma nianses.

Kā iegūstams kredīts auto iegādei?

Lai saņemtu kredītu auto iegādei, Tev ir jābūt vecumā no 21 līdz 70 gadiem, bet pats auto nevar būt vecāks par 15 gadiem. Tradicionāli pirmā iemaksa auto iegādei ir 10%, taču līdz pat š.g. beigām pirmā iemaksa ir samazināta uz 0%.

Atkarībā no tā, cik liela aizdevuma summa būs nepieciešama būs mazliet atšķirīgi noteikumi kredīta saņemšanai:

  • Kredīts auto pirkumam līdz 4000 Ls pieejams uz laiku līdz 3 gadiem (nevajag KASKO);
  • Kredīts auto iegādei virs 4000 Ls pieejams uz laiku līdz 5 gadiem (vajadzēs KASKO).

Piesakoties auto līzingam, uzņēmuma mājas lapā ir:

  • jānorāda informācija par sevi un izvēlēto auto;
  • aptuveni 2 h laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas saņemsi individuālu piedāvājumu;
  • pozitīva lēmuma gadījumā, būs jādodas parakstīt līgumu uz kreditora filiāli;
  • pēc līguma noslēgšanas kreditors pārskaitīs naudu uz pārdevēja kontu;
  • auto tiek pārrakstīts uz Tava vārda, sēdies un brauc.


Aprēķināt mana kredīta limitu

Auto kredīta noslēpumi

Šī piedāvājuma galvenais pluss ir salīdzinoši daudz zemākās izmaksas nekā Latvijā piedāvā jebkurš ātrais kredīts. Iegādātais auto kalpo kā nodrošinājums un garantija, ka kreditors savu naudu atgūs jebkurā gadījumā. Līdz pat auto līzinga nomaksāšanas beigām, pārdot auto būs problemātiski, taču, ja pēkšņi rodas vajadzība pēc papildus naudas, var noderēt kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj saņemt līdz pat 90% no auto tirgus vērtības 1 dienas laikā.

Nav noslēpums, ka ekonomiskās krīzes laikā 2008. – 2010. gadā daudzi cilvēki, kas bija iegādājušies auto uz kredīta to zaudēja un vēl palika parādā kreditoram. Piesakoties kredītam auto iegādei, ir svarīgi izvērtēt visus par un pret, kā arī apsvērt savu rīcību situācijā, ja ienākumu apjoms pēkšņi samazinātos.

Ņem vērā – rakstā aplūkotais piedāvājumu saraksts nav galējais, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts apjautāties savā bankā, vai tā nepiedāvā kredītu auto iegādei. Daudzos gadījumos bankas saviem klientiem piedāvā izdevīgākus noteikumus nekā spēj piedāvāt jebkurš parastais auto kredītu izsniedzējs. Ja šobrīd tikai nedaudz pietrūkst līdz auto iegādei un esi pārliecināts, ka varēsi aizdevuma summu atmaksāt no nākamās algas, tad ir vērts aplūkot portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā apkopotos piedāvājumus. Daudzi no tiem tiek piedāvāti bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām un var izlīdzēt, ja nauda nepieciešama tūlīt un tagad, taču tas ir jēdzīgs variants tikai tiem cilvēkiem, kas ir pārliecināti par savām iespējām atmaksāt naudu savlaicīgi.