Bezprocentu aizdevums

By | 17 septembris, 2012

Ja nepieciešams aizdevums, bet nevēlies pārmaksāt ne santīmu, tad bezprocentu aizdevums ir ideāla izvēle. Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 200 Ls bez maksas (0%). Bezprocentu aizdevums pieejams 15 minūtēs. Bez galvotāja, bez liekām papīra izziņām, ērti, izdevīgi un saprotami.

Kā iegūstams bezprocentu aizdevums?

Aizdevums pieejams internetā jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un tieši patlaban aizņemties bez procentiem piedāvā seši uzņēmumi (Salīdzini, kurš aizdevums bez maksas ir izdevīgākais!). Pieejamās summas, ko iespējams aizņemties pirmajā reizē svārstās no 100 Ls līdz 200 Ls. Maksimālais līguma termiņš, kura laikā nav jāmaksā nekādi procenti ir 30 dienas, taču, ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, to iespējams pagarināt (par maksu).

Tā kā pieteikšanās kredītam notiek internetā, bezprocentu aizdevums kopumā pieejams, izpildot četras vienkāršas darbības:

  1. jāsalīdzina visi aizdevumi (skat. portāla sākumlapu);
  2. jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā (anketā jānorāda pamatinformācija par sevi, kontaktinformācija);
  3. jāpārskaita reģistrācijas maksas uz kreditora kontu (parasti jāpārskaita 1 santīms. Procedūras mērķis ir pārbaudīt pieteikuma iesniedzēja vecumu un īpašumtiesības uz norādīto bankas kontu);
  4. jāgaida nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs).

Reģistrējoties aizdevēja mājas lapā, klientam ir jāapstiprina, ka piekrīt kredītvēstures un atsevišķos gadījumos arī oficiālo ienākumu pārbaudei. Bezprocentu kredīts ir pieejams tikai klientiem ar tīru kredītvēsturi (nedrīkst būt kavētas parādsaistību un kredītsaistību izpilde ilgāk par 60 dienām). Svarīgi pieminēt, ka pašreiz spēkā esošs aizdevums nav un nevar būt par šķērsli bezprocentu aizdevuma saņemšanai. Šī nianse ir svarīga, jo daudzi cilvēki, kuri paņēmuši hipotekāro kredītu joprojām uzskata, ka nav tiesīgi saņemt citu kredītu, t.sk. aizdevumu bez procentiem. Lai arī prasība pēc pastāvīgiem ienākumiem joprojām ir sastopama, kredīts bez darba vietas tiek piedāvāts aizvien vairāk uzņēmumos, tādējādi nauda var kļūt pieejama arī gadījumos, kad tā nepieciešama visvairāk.

Kā izvēlēties izdevīgāko aizdevumu?

Līdzīgi kā jebkurš produkts, arī finanšu pakalpojumi un bezprocentu aizdevumi tai skaitā ir dažādi. Lai arī, virspusēji raugoties un dzirdot tikai reklāmas saukļus, var likties, ka nav vērts iedziļināties izpētē,tomēr tā nav patiesībā. Prātīgākie cilvēki, kas ir gatavi ieguldīt kaut nedaudz pūles var iegūt reālu finansiālu ietaupījumu, kas vairumā gadījumu ir pāris desmiti, bet dažreiz pat vairāki simti latu. Lai iegūtu labāko piedāvājumu ir vērts salīdzināt, kurš bezprocentu aizdevums ir visizdevīgākais (vairāk info. skat. portāla sākumlapā). Atšķirīgas ir kredītu pagarināšanas likmes, pieejamās summas lielums, vecuma barjera, naudas izsniegšanas laiks un vēl citi faktori, taču tieši iepriekš minētie ir vissvarīgākie. Piemēram, ja runājam par aizdevuma termiņa pagarināšanu, kas ir nepieciešama ļoti lielai daļai klientu (vairums no viņiem sākumā šādu iespēju neplāno), tad tā var atšķirties pat trīs reizes. Paralēli, arī pieejamās summas lielums daudzos uzņēmumos nepārsniedz un tikai dažiem bezprocentu aizdevums sasniedz 200 Ls.

Kā vairākkārtīgi aizņemties bez maksas?

Vairums Latvijas iedzīvotāju nemaz nenojauš, ka bezprocentu aizdevums katrā uzņēmumā pieejams tikai vienu reizi, taču tā nav problēma. Šobrīd iespēju aizņemties bez papildus maksas Latvijā piedāvā seši uzņēmumi. Tas nozīmē, ka jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja izmantot bezprocentu aizdevuma sniegtās priekšrocības vairākkārtīgi. Lai izmantotu šo iespēju, katrā reizē, kad ir vajadzīgs atkārtots kredīts, būs jāreģistrējas pa jaunam. Laika ziņā tā, protams, ir neērtība un prasīs vismaz pāris minūtes, taču ietaupījums katrā no reizēm būs vismaz 10 Ls – 20 Ls. Kurā darbā vēl ir iespējams nopelnīt 20 latus 5 minūtēs? Vienlaikus jānorāda, ka gadījumos, kad nauda nepieciešama ārkārtīgi steidzami, ir vērts apsvērt iespēju aizņemties tajā pašā uzņēmumā, kur iepriekš. Tas būs dārgāk, taču naudu saņemsiet ātrāk. Atkarībā no aizdevēja specifikas, var pietikt pat ar vienas īsziņas nosūtīšanu un nauda pēc pāris minūtēm jau būs kontā. Katram pašam ir jāizlemj, kas ir būtiskāk – finansiāls ietaupījums vai naudas saņemšana dažas minūtes ātrāk.
Bezprocentu aizdevums un atbildīga aizņemšanās

Neskatoties uz jebkādām reklāmām, solījumiem vai citiem argumentiem, par savām darbībām un dzīvi kopumā katrs ir pats atbildīgs. Tas nozīmē, ka pirms aizņemšanās ir ļoti rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt. Bezprocentu aizdevums skan ārkārtīgi pievilcīgi, taču, ja nespēsiet atlīdzināt kredītu savlaicīgi būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu, kas nav lēti. Neliekoties ne zinis par saistību pildīšanu, var nākties rēķināties ar soda sankcijām, kas šī tipa aizdevumiem var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas. Tādējādi kopumā bezprocentu aizdevums var tikt uzskatīts par izdevīgu tikai tajās situācijās, kad ir iespējams atmaksāt naudu savlaicīgi.